O ovome članku

Autor

27.12.2010 Ponedjeljak – Spremni za najbolji ponedjeljak ikad?

Arsenal, Chelsea..ne treba nam nitko više

engleskaArsenalChelsea 27.12.2010 21:00 – Arsenal je druga momčad lige, a Chelsea četvrta. Arsenal ima 32 boda, a Chelsea 31. Arsenal ima 34:19 gol razliku, a Chelsea 31:12. Arsenal kod kuće ima 5 pobjeda, 0 remija i 3 poraza, a Chelsea u gostima ima po 3 pobjede, remija i poraza. Ako gledamo prvo poluvrijeme, Arsenal kod kuće ima 2 pobjede, 5 remija i poraz na poluvremenu, a Chelsea u gostima ima 2 pobjede, 4 remija i 3 poraza na poluvremenu. U zadnjih 10 međusobnih susreta, Arsenal je slavio samo 2 puta, a jedna utakmica je završila remijem. Chelsea je slavio 7 puta. Samo na jednoj utakmici nije bilo više od 1 gola i tu utakmicu je Arsenal dobio 1:0. Ukupno su odigrali 152 utakmice u kojima prednost ima Arsenal sa 60 pobjeda, 44 remija i 48 poraza. Gledajući ovu sezonu, Chelsea je dobro počeo i sad lošije igra, a Asrenal je lošije započeo a sad dobro igra. Očekujem remi na poluvremenu i pobjedu gostiju na kraju. No, svako ima svoje mišljenje.
Bet365 kladionica nudi 2.62 na domaćina, 3.20 na remi i 2.75 na gosta.

Oznake: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,