O ovome članku

Autor

Nedjelja 20.6.2010 – Brazil i Obala Bjelokosti za prolaz dalje.

Slovačka – Paragvaj 20.6.2010 13:30 – Najneizvjesnija grupa. Prve utakmice su završile 1:1. Italia i Paragvaj odigrali su utakmicu u kojoj niti jedna momčad nije dominirala, a Slovačka i Novi Zeland su odigrali utakmicu u kojoj su Slovaci dominirali i izgubili 2 boda. Šteta za Slovake. Vjerojatno su u toj utakmici izgubili i borbu za daljnji krug natjecanja, ali moramo s respektom uzeti Slovake. Pokazali su više od Paragvaja, ali protiv lakšeg protivnika. Ipak, nakon svega što sam vidio na ovom svjetskom prvenstvu, očekujem barem remi. Ne vjerujem da će Slovaci izgubiti.
Bwin nudi 3.85 na Slovačku, a Bet365 nudi 3.20 na remi i 2.10 na Paragvaj.

Italija – Novi Zeland 20.6.2010 16:00 – Iako za Talijane neće braniti Buffon, ostaju favoriti u ovoj utakmici. Trebao bi Pirlo zaigrati i svojim super loptama osigurati pobjedu Talijana. Novi Zeland je imao dosta sreće u prvoj utakmici i uspjeli su nekako primiti samo jedan gol i dati jedan u 93 minuti. Pobjeda Talijana, možda hendikepom.
Bet365 nudi 1.22 na Italiju, 6 na remi i 15 na Novi Zeland.

Brazil – Obala Bjelokost 20.6.2010 20:30 – Brazil i Obala Bjelokosti će nam zasigurno ponuditi lijep i uzbudljiv nogomet. Drogba kreće od prve minute i očekujemo da će zadati problema Brazilcima. Brazil u napadu je jako dobar, iako ne igra onaj lepršavi nogomet po kojem su poznati igraju jako disciplinirano te su favoriti u ovoj utakmici. Ali, dvoznak bi bio sigurniji. Obala Bjelokosti nije puno pokazala protiv Portugala, te bi im bod u ovoj utakmici jako dobro došao, te pobjedom u zadnjem kolu mogu osigurati prolazak.
Bet365 nudi koeficijent od 1.72 na Brazil, dok Bwin nudi 3.50 na remi i 6 na Obalu Bjelokosti.

Oznake: , , , , , , , , , , , , ,