O ovome članku

Autor

Dan odluke 2 – Srijeda 23.6.2010

SAD – Alžir 23.6.2010 16:00 – Alžir nije pružio mnogo na ovom prvenstvu, te osim dobre obrane protiv Engleza ništa drugo im ne ide u korist. SAD će tražiti pobjedu u ovoj utakmici, i prolaz u daljnji krug natjecanja. SAD je kvalitetnija i bolja momčad, te bi me začudilo kad ne bi uzeli sva 3 boda.
Unibet daje 2.05 na SAD, 3.60 na remi, a Bwin nudi 3.85 na Alžir.

Slovenija – Engleska 23.6.2010 16:00 – Slovenija je imala 2:0 protiv SAD, na kraju su trebali izgubiti. Žao mi je Slovenaca što neće proći u drugu krug natjecanja. Teško da će protiv Engleske pobijediti, možda uzmu bod, ali jako teško. Slovenci će morati dati gol u prvom poluvremenu, jer u suprotnom neće imati šanse. Ostati će bez snage, a to će Englezi znati iskoristiti. Engleska mora ići po pobjedi, i tu može ležati Slovenska šansa. Kontre i polukontre su im dobro oružje. Neka Slovenci budu strpljivi i dobiti će šansu. Očekujem da će Slovenci stisnuti Engleze na svojih 30 metara.
Bet365 nudi koeficijent 8 na Sloveniju, 4.20 na remi i 1.44 na Englesku.

Australija – Srbija 23.6.2010 20:30 – Eto Srbima prilike da prođu u drugi krug. Australija nije pružila puno na ovom prvenstvu, dok su Srbi odigrali odličnu utakmicu protiv Nijemaca. Vidi se da igraju bolje svaku utakmicu. Očekujem čistu pobjedu Srbije u ovoj utakmici, ali s time da im neće biti lako. Dobro će se namučiti da savladaju Australce koji su oslabljeni za svoju najjaču kariku, Harrya Kewella.
Bet365 nudi 4 na Australiju, 3.60 na remi i 1.90 na Srbiju.

Gana – Njemačka 23.6.2010 20:30 – Gana i Njemačka će ponuditi zanimljivu utakmicu, ali najvjerojatnije će jedna od ove dvije reprezentacije ispasti. Gani odgovara remi, a Njemačka mora ići po pobjedu. To će Gancima stvoriti dodatni nemir na njihovu ne baš tako sigurnu obranu, ali će im pružiti dosta prilika iz kontri i polu kontri gdje su jako dobri. Njemačka ima takav mentalitet da ako neda gol u prvom poluvremenu, u drugom će postati jako agresivni, te je moguće da bude crvenih kartona. Dajem prednost Gani, ali ne veliku. Na poluvremenu da će biti neriješeno.
Bwin nudi 6.50 na Ganu, 4.15 na remi i Bet365 nudi 1.53 na Njemačku.

Oznake: , , , , , , , , , , , , , , ,