Uz noćni argentinski košarkaški prijedlog iz ponude ovog četvrtka pripremili smo i jednu dnevnu analizu iz doigravanja kineske CBA.

SINGLE:

GUANGDONG – LIAONING  AH(-4.5)  2( @1.93, 1xBet)

Stake:  5/5

CBA, doigravanje, polufinale – 05.04., 13:35, Nissan Sports Centre

Čak tri singla sveukupno donosimo vam iz ponude ovog četvrtka te se nadamo maksimalnom učinku a kod ovog singla konkretno potrebno nam je slavlje ili poraz do maksimalno četiri razlike gostujućeg Liaoninga čiju pobjedu također najbolje plaća 1xBet kladionica.

Neviđenom igrom i serijom Liaoninga u trećoj četvrtini prethodnog susreta i prvog na parketu Guangdonga Liaoning je sve konce ove serije preuzeo u svoje ruke te su trenutno samo jednu pobjedu udaljeni od velikog finala gdje čekaju pobjednika drugog polufinala između Shandonga i Guangshe koje je izjednačije od ovog u kojem Liaoning bez obzira na trenera domaćina legendardnog Kazlauskasa i nekoliko i više nego uglednih imena kao što su Sloan, Nicholson i Jianlian svaki put uspijeva pronaći put do slavlja bez obzira i na domaći parket Guangdonga kojem je to u ovom susretu i najveća prednost. Kvaliteta je očito na strani gosta koji zasad slama Guangdong u trećoj četvrtini koja se u tri uzastopna navrata pokazala kobnom po domaće koji su najprije kod Liaoninga u Benxiju u tom intervalu i dva inicijalna poraza gubili 21:20 i čak 36:18 dok su u posljednjem meču serije u toj četvrtini poraženi s rekordnih 33:14 što je i prelomilo tu utakmicu u kojoj je Guangdong kao i svaki put dosad držao relativnu kontrolu susreta u prvom dijelu i sve do trećine treće četvrtine kad kreće uragan gostiju koji su doslovno uništili današnjeg domaćina za kojeg duboko sumnjamo da može do slavlja danas popodne.

Propustiti prednost od gotovo dvadesetak razlike nakon dva razočarenja u gostima gdje su u dvije utakmice današnji domaćini propustili iskoristiti dvocifrenu prednost doista je i više nego razočavarajuća za Guangdong koji danas osim pritiska pobjede na svojim ramenima nosi i breme ove serije u kojoj ne mogu zatvoriti utakmicu protiv iskusnih gostiju koji svaki put pronalaze put do slavlja predvođeni Hudsonom i Bassom uz suce koji ih su ih nastavili favoriziratii na gostujućem parketu. Kao što smo u prethodnoj analizi naglasili ključ ove serije jest domaći centar Jianlian koji je postigao 22 poena u tom zadnjem susretu no zato je ovog puta zaustavljen jedan od importa Sloan ali ipak na koncu promašivanje slobodnih bacanja i vidljiva nervoza u redovima domaćih koštala je Guangdong poraza koji propušta nevjerojatne stvari u ovoj seriji koja je po nama već završena a za ovakvu kvotu i margine za hendikep svakako vrijedi pokušati s Liaoningom već u ovoj utakmici u Dongguanu.

VJEROJATNE STARTNE PETORKE:

Guangdong: Junfei Ren, Zhou Peng, Rui Zhao, Nicholson, Yi Jianlian

Liaoning: Hudson, Li Zhixuan, Guo Ailun, Li Xiaoxu, Dejun Han

SRETNO!

4 odgovora na “Guangdong na rubu provalije protiv Liaoninga”

1. Jako dobar tip i single ali Liaoning dosad najopuštenije ušao od svih utakmica serije znajući i da im je potrebna još jedna pobjeda za prolaz, vidjet ćemo daljnji razvoj.