O ovome članku

Autor

SpecialTips je nogometni tipster vrhunskog kalibra sa dugogodišnjim iskustvom koji živi od online klađenja.

Nyon – žrijebovi lige prvaka

Kao prva i glavna vijest za današnji dan su žrijebovi koji su se odvijali u Nyonu u Švicarskoj u kojem je održano izvlačenje parova osmine finala Lige prvaka u nogometu.

Što se tiče izvlačenja tu je bilo osam učesnika, pobjednika svojih gupa i osam ekipa koje su zauzele drugo mjesto na tabelama svojih skupina. Prvu grupu pobjednika su činile sledeće momčadi: Bayern Munchen, Inter, Benfica, Real Madrid, Chelsea, Arsenal, APOEL i Barcelona.

UEFA Liga prvaka - Champions league

UEFA Liga prvaka - Champions league

Dok su drugoplasirane momčadi bile sledeće ekipe: Napoli, CSKA Moskva, Basel, Lyon, Bayer Leverkusen, Marseille, Zenit i Milan.

Što se tiče izvučenih parova koji će odmjeriti snage to su:

Basel vs Bayern ; Marseille vs Inter ; Zenit vs Benfica ; CSKA Moskva vs Real Madrid ; Napoli vs Chelsea ; Milan vs Arsenal ; Lyon vs APOEL i Leverkusen vs Barcelona.

Što se tiče odigravanja utakmica one će počet 14/15.2 i 21/22.2 2012 godine dok će se revanš susreti odigrat 6/7.3 i 13/14.3 2012 godine dok se finalni susret dvije ostale ekipe igra na Allianz Areni u Munchenu.

Nosioci šesnaestine Evropske lige od ekipa su bile: Standerd Liege, PSV, Sporting, Besiktas, Athletic, Metalist, Club Brugge, Atletico Madrid, Schalke, Twente, Anderlecht, Manchester City, Manchester United, Valencia, Olympiacos.

Ostale ekipe u šesnaestini finala Evropske lige su: Rubin, Hannover, Legia, Lazio, Stoke City, Salzburg, AZ Alkmaar, Braga, Udinese, Steaua, Wisla, Lokomotiv Moskva, Trabzonspor, Ajax, Porto, Viktoria Plzen.

Ekipe Manchester City, Manchester United, Valencia, Olympiacos, Trabzonspor, Ajax, Porto, Viktoria Plzen su momčadi koje su u ovo takmičenje došle nakon ispadanja iz Lige prvaka.

Ovo su sledeći parovi šesnaestine finala Evropske lige: Rubin vs Olympiacos ; Hannover vs Club Brugge ; Legia vs Sporting ; Lazio vs Atletico ; Stoke City vs Valencia ; Salzburg vs Metalist ; AZ Alkmaar vs Anderlecht ; Braga vs Besiktas Udinese vs PAOK ; Steaua vs Twente ; Wisla vs Standard Liege ; Lokomotiv Moskva vs Athletic ; Porto vs Manchester City ; Ajax vs Manchester United ; Trabzonspor vs PSV ; Viktoria Plzen vs Schalke 04.

Kao i do sada neke najzanimljivije susrete od gore navedenih parova će te moći ispratit na našem kladionica.biz stranici gdje će mo do kraja analizirat i predviđat duele pojedinih ekipa.

Oznake: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.