Generalno gledajući ove dane prolazimo kroz jedne od najlošijih ponuda od početka godine no ipak u košarkaškom dijelu se još uvijek mogu naći pravi value pickovi a takav jedan po našem mišljenju vam donosimo i u ovom članku.

ENGLESKU VERZIJU OVOG SINGLA IMATE I NA NAŠEM NOVOM SAJTU A KRATKI PREVIEW NA ADVISORU MOŽETE PROVJERITI OVDJE.

LKL SINGLE U ENGLESKOJ VERZIJI NA NOVOM SAJTU.

SINGLE:

PARIS-LEVALLOIS – CHALON/SAONE  1. poluvrijeme – manje od 77.5 poena( @1.86, Marathonbet)

Stake:  5/5

Pro A, doigravanje, polufinale – 20:30h, Palais des Sports Marcel Cerdan

Trenutni rezultat ove polufinale serije između šestoplasiranog Parisa te drugoplasiranog Chalona nakon tri odigrana meča jest 2:1 u korist Chalona a dosad su obje ekipe pobijedile u svim domaćim susretima – Chalon je odradio posao na svome parketu(72:69, 84:77) a usprkos sjajnom startu od 11:0 u prošlom i prvom susretu na parketu Parisa na kraju su deklasirani u drugom dijelu i poraženi s 86:69. Za pobjedu u seriji potrebne su tri pobjede tako da Paris igra još jedan meč pod pritiskom eliminacije.

Vjerujemo da će doći i ukupni under u ovom meču no naravno ograđujemo se od moguće egal završnice i produžetka koji bi se zaista mogao desiti jer očekujemo mušku i tvrdu utakmicu s naglaskom na frontcourtima jer Paris jedino tako može doći do pobjede. Mijenjali su taktiku za ovaj prvi domaći meč nakon dva gostujuća poraza te im se to odmah i isplatilo jer su dali više minuta svojim bigovima koji su više sjedili na klupi kod Chalona koji je inače u regularnom dijelu bio overaš no u playoffu i oni pokazuju da mogu igrati elitnu obranu te se nisu slučajno bili našli na visokom drugom mjestu regularne sezone iza Monaca. Parisu je pak ovo prvi nastup u playoffu nakon 2014. Godine kad su odmah u četvrtfinalu ispali od Nancyja no tome tako nije bio slučaj ove godine jer su sada oni izbacili jačeg protivnika i to trećeplasirani Nanterre s 2:0 dok se Chalon začuđujuće lako obračunao u četvrtfinalu s najboljom obranom lige i timom Le Portela kojeg su deklasirali u oba susreta u pobjedi od 2:0. Dokaz je to samo koliko je Chalon i skrivao karte tokom regularnog dijela jer su Le Portel ostavili na 63 odnosno 74 poena na njihovom parketu a na otvaranju ove serije su odmah defanzivno zaustavili i današnjeg domaćina koji je ostao ispod 70 poena u prvoj utakmici. Drugi meč je naravno bio brži ali to je bilo i više nego jasno jer su timovi uhvatili ritam te se igralo odmah dva dana nakon tog meča a i ekipe nisu morale putovati pa smo vidjeli preko 160 poena. Ovaj put ulozi su daleko veći jer Parisu još od prošlog okršaja prijeti eliminacija no oni su napokon došli na svoje defanzivno u tom drugom poluvremenu zadnjeg meča u kojem su limitirali Chalon na svega 31 poen te moraju nastaviti s takvom obranom ukoliko žele izboriti majstoricu kod Chalona.

U ovoj margini za prvo poluvrijeme četvrtog susreta serije vidimo minimalan value od barem 2 poena te smatramo kako će poluvrijeme završiti unutar ove zadane margine. Obje ekipe inače imaju kratku rotaciju a i do izražaja sada moraju više doći fizikalije iako je cijela ova serija vrlo fizička što rezultira i s dosta slobodnih bacanja u drugom dijelu. Paris ipak mora biti svjestan kako nemaju previše šansi u nekom natrčavanju i natpucavanju sa Chalonom a i čisto sumnjamo da ćemo gledati takav meč i poluvrijeme kad su u pitanju Francuzi. U prilog nam ide i to što se serija igra na tri dobivene. Također, kada imamo scenarij s gostom koji želi usporiti tempo od početka tada ova oklada poprima još veći value jer je Chalon maksimalno reducirao broj svojih napada dok je Paris pobijedio usprkos vrlo lošem šutu za dva poena od samo 42 % no uzeli su čak 15 šuteva više za dva od gostiju i tu i leži ključ cijele oklade te je to nešto što će Chalon morati spriječiti i usporiti domaće kako bi sebi dali najoptimalniju šansu za slavljem koje ih vodi u finale dok domaćima prijeti eliminacija tako da i ti faktori bitno utječu na ovaj bet. Za kraj još ćemo nadodati i da su ekipe imale samo dan odmora nakon prošlog meča što postaje puno utjecajniji faktor u četvrtom susretu ovakve serije.