Pittsburgh još uvijek ima break prednosti

Nastavljamo s noćnim tipovima NHL-a iz hokejaše ponude do početka svjetskog prvenstva čije otvaranje je na rasporedu ovaj petak.

SINGLE:

PITTSBURGH PENGUINS – WASHINGTON CAPITALS  ki 1( @1.89, Marathonbet)

Stake:  4/5

NHL, doigravanje, četvrtfinale – 01:30h, PPG Paints Arena

Uvjereni smo da branitelj naslov ne može izgubiti oba meča na svome ledu i da će sačuvati jedan break prednosti koji sad postaje krucijalan nakon poraza u produžetku u prvom meču serije u Pittsburghu. Penguinsi su se vratili iz mrtvih u tom susretu jer su malo manje od dvije minute do kraja gubili s 2:0 no ta da su se unutar manje od minute do kraja ukazali Malkin i Schultz te poravnali rezultat za kompletnu euforiju u PPG Paints Areni koja je ugašena nakon samo tri minute produžetka u kojem je pogotkom Shattenkirka iz igre s igračem više Washington stigao do prvog slavlja u seriji. Sada ovaj drugi meč u Piitsburghu postaje ključan jer može ujedno biti i posljednji kod Penguinsa ukoliko stignu do pobjede jer će tada imati priliku izboriti ulaz u polufinale doigravanje te finale konferencije. Capitalsi su napokon pokazali zube no iako je Pittsburgh bez stožernog defanzivca Letanga kao što smo rekli prije vratili su se Kunitz i Kessel i to bitno utječe na nivo igre u njihovom napadu kad su oni oporavljeni.

Bio je to i prvi poraz Pensa u ovom playoffu na njihovom ledu a kako se ista stvar ne bi ponovno desila morat će puno više pažnje pridati disciplini u igri jer su imali sedam isključenja no problem je što su čak dva puta morali braniti 5 na 3 situaciju i jednom se nisu uspjeli obraniti dok su i u produžetku primili gol iz powerplaya pa je evidentno što ih je koštalo prošlog meča i na čemu moraju raditi. Washington je prekinuo mnoge nizove tom pobjedom i dugi post koji su imali bez slavlja kod Pittsburgha no po našem mišljenju Capitalsi će teško do još jednog iznenađenja jer njihova pobjeda na ledu Pensa po nama je u ovom trenu iznenađenje i ne vjerujemo da tečajevi za jedinicu i konačan ishod rastu na domaće te se ovih visokih 1.89 mora iskoristiti a savjetovali bismo vam da uzimate sve do 1.75 za konačan ishod na domaćina.