Portugal nema prostora za kalkuliranje

Početak je još jednog vikenda pa vam donosimo jedan nogometni prijedlog s analizom s tekućeg Kupa konfederacija kao i dva dodatna prijedloga na golove Islanđana koji se nalaze na kraju članka.

NOVI ZELAND – PORTUGAL  2/2( @1.40, bet365/bwin)

Kup konfederacija, grupa A, 3. kolo – 17:00h, Krestovsky Stadium

Ronaldo i Portugal nemaju što čekati u ovom zadnjem kolu u kojem još uvijek mogu ispasti iz kombinacija za prolaz u slučaju senzacije i njihovog današnjeg poraza te pobjede Rusije nad Meksikom. Iz tog razloga uzimamo prijelaz poluvrijeme/kraj na Portugal od kojeg očekujemo da ima riješen meč već nakon prvih 45 minuta.

S najjačim mogućim rosterom stigao je Portugal na ovaj turnir s ozbiljnim namjerama za osvajanje ovog trofeja a ujedno ovo im je i debi na Kupu konfederacija nakon osvajanja Eura prošle godine u Francuskoj. Gol za poravnanje meča na 2:2 koji su Portugalci primili od Meksika na otvaranju mogao bi ih koštati prolaska no jedino u slučaju već navedenog senzacionalnog scenarija koji čak i spada u sferu znanstvene fantastike no naravno da Ronaldo i družina neće ništa prepustiti slučaju nakon velikog i minimalnog slavlja nad domaćinom Rusijom u prošlom kolu za što je zaslužan tko drugi nego Cristiano. Tim slavljem de facto su izbacili Ruse koji danas moraju svladati prvoplasirane Meksikance te se nadati čudu koje se po nama neće desiti. Novi Zeland je daleko od nekakve loše i neorganizirane ekipe što smo i vidjeli u prva dva kola koja su izgubili s ukupnom gol – razlikom 1:4 a čak su i vodili na poluvremenu protiv lidera skupine Meksika no to je nešto što se neće desiti protiv aktualnog europskog prvaka. Izbornik Santos naravno izvest će standardnih prvih 11 na novom stadionu u St. Petersburgu jer u obzir moramo uzeti i suce koji će zasigurno ići na ruku Rusima u drugom susretu ovog kola ove grupe koji počinje u isto vrijeme kao i ovaj što je dakako plus za okladu jer Portugalci neće znati rezultat do poluvremena. Sve u svemu ovdje očekujemo rani gol Portugala kojim bi sve više – manje bilo riješeno te odvelo utakmicu u jednosmjernu ulicu i po nama je greška davati čak 1.40 za ovu opciju koja je po nama jedan od glavnih nogometnih zicera današnjeg dana.