O ovome članku

Autor

We are Anonymous. We are Legion. We do not forgive. We do not forget. Expect us.

Quilmes je ostao bez najboljeg igrača; b2b susret za Gimnasiju

Iz argentinske Lige Nacional iz koje ste već prve analize imali prilike čitati tokom proteklog ljeta danas su na rasporedu dva susreta od kojih smo pronašli jedan po nama vrlo isplativ value pick za single okladu.

ENGLESKA VERZIJA ANALIZE.

STATISTIKA NAŠEG KOŠARKAŠKOG SISTEMA.

BLOGABET PROFIL.

SINGLE:

QUILMES MAR DEL PLATA – GIMNASIA  1. poluvrijeme – manje od 79.5 poena( @SBOBET)

Stake:  5/5

LNB, Torneo Super 20, grupa D – 23:00h, Estadio Once Unidos

Torneo Super 20 u biti je pripremni turnir za nadolazeću sezonu u kojem se nakon nokaut faze natjecanja, koja slijedi nakon grupnog načina igranja, razigrava klasičnim sistemom od osmine finala. Quilmes će u Mar del Plati koja je u biti dio većeg gradskog područja Buenos Airesa ugostiti Gimnasiju koja je tim s dalekog juga iz Comodoro Rivadavije a od njih je jedini južniji tim u ligi onaj Hispano Americana koji dolazi iz Rio Gallegosa koji je od Rivadavije udaljen 650 kilometara dok je Rivadavia od grada današnjeg domaćina čak 1600 kilometara daleko.

Quilmes je prošle sezone bio glavno iznenađenje predvođen briljantnim Lucom Vildozom koji je nakon fantastičnih igara odmah proglašen novim Ginobilijem a ovo je ljeto prešao u redove Baskonije tako da je pred Quilmesom bio veoma težak zadatak zamjenjivanja takvog kalibra igrača koji je uz Erica Flora, koji je ostao u klubu, nosio svoj tim sve do polufinala gdje su ipak glatko izgubili od kasnijeg prvaka i branitelja naslova San Lorenza s 3:0. Trener Javier Bianchelli ostao je na čelu ovog mladog tima kojem je trenutno najveći uzrok manjka poena u mečevima nedostatak stranih importa i već spomenuti odlazak glavnog igrača i scorera. Izgubili su i oba Amerikanca Clarka i Robinsona koji su bili solidni šuteri dok se u timu trenutno nalazi samo jedan stranac Portorikanac Sanchez a uz njega u tim su pristigli i solidni domaći defanzivci Basabe iz Argentina i Ferreyra iz Hispana koji je inače veliki rival Gimnasije pa će on sigurno imati posebne motive večeras. Samo prve tri ekipe iz ove skupine od pet momčadi prolaze dalje u osminu finala a domaćin se nalazi na trećem mjestu s utakmicom više od Gimnasije no s današnjom pobjedom mogli bi preskočiti gosta na tablici tako da će gledati da iskoriste ključ ove oklade a to je težak raspored gostiju koji su igrali run and gun meč prije nepunih 24 sata kod Webera u Bahiji Blanci gdje su slavili s 92:87 no odmah nakon su morali putovati 400 kilometara do Mar del Plate tako da gotovo nisu ni imali vremena za odmor prije ove utakmice koja predstavlja back to back susret za njih i vjerujemo da će se to osjetiti na rezultatu ovog prvog poluvremena u kojem očekujemo i standardno dobru obranu domaćina koji tom segmentu nakon gubitka krucijalnog igrača posvećuje puno više pažnje nego prošle sezone a za ovako visoke margine zaslužne su i njihove jako loše partije u gostima gdje su daleko lošiji nego u svojoj dvorani.

Gimnasia nije imala previše šansi u prvoj rundi protiv branitelja naslova i sada dvostrukog osvajača titule San Lorenza nakon ulaza u doigravanje protekle sezone no svejedno su se u predsezoni odlučili za velike promjene u timu koji je otpustio praktički sve glavne igrače od prošle sezone uključujući i strance a postavljen je i novi trener mladi trener-početnik Villagran koji je bivši igrač Gimnasije i ovo mu je prvi trenerski angažman u karijeri. Njegov tim morao bi osjećati umor i vjerujemo da nećemo gledati trčanje kakvo smo vidjeli s Bahijom s kojom su današnji gosti ipak igrali odmorni i s kratkom rotacijom koju imaju ali i sistemom koji redovno završava ispod 60 napada te krnjim Quilmesom vjerujemo da mogu ostati ispod ove margine za prvo poluvrijeme.

VJEROJATNE STARTNE PETORKE:

QUILMES: Flor, Sanchez, Basualdo, Basabe, Ferreyra

GIMNASIA: Giorgetti, Barrera, Johnson, Riveiro, Famous

SRETNO!

Oznake: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

9 komentara to “Quilmes je ostao bez najboljeg igrača; b2b susret za Gimnasiju”

• Antonio #

Nemogu ja nista kad tako trice ulaze kao kod murcije neki da. Sva tri argentinca nocas uoveru ukupnom i over prvo poluvrijeme, to se neće desit cijele sezone

06.10.2017 at 05:26 Odgovori