SpecialTips je nogometni tipster vrhunskog kalibra sa dugogodišnjim iskustvom koji živi od online klađenja.

Davne 1897godine, grupa mladih studenata na Institucion Libre de Ensenanza su osnovali klub pod nazivom Football Club Sky, koji se smatra izravnim presedanom za Madrid Football Club.

Velika grupa FC Sky igrača je napustila klub u godini 1902-oj i oni su odlučili da se formira novi klub pod nazivom Football Club Madrid.

Dana 29. lipnja 1920 godine, kralj Alfonso III odobrava titulu Real-u i dopušta im da koriste kraljevsku krunu u svojen klupskom grbu.

Real Madrid

Real Madrid

Real Madrid osvoja svoj ​​prvi ligaški naslov prvaka u 1932 godini, dok je dodao još jedan na svojoj listi već sljedeće sezon.

Nekoliko godina nakon završetka Drugog svjetskog rata, Real Madrid je započeo sa potpisivanjem zvijezda iz inozemstva, koji će se dokazati da su to njihovi strateški ciljevi i za naredne godine koje im budu dolazile.

Prvi značajan igrač koji će doći u klub bio je Alfredo Di Stefano, ovaj Argentinski napadač je ostavio veliki trag u momčadi Madrida.

Real Madrid je postao prava sila na koju se trebalo računati tijekom 50-ih godina, osvojivši pet uzastopnih naslova Europskog Kupa.

U 70-im godinama, Los Blancosi su osvojili pet ligaških naslova prvaka i tri Španjolska Kupa, dok su uspjeli osvojiti pet uzastopnih  ligaških naslova prvaka u sljedećem desetljeću.

Godine 1997, Real Madrid je uspio osvojiti svoj sedmi Europski Kup nakon pauze od ukupno 32 godine.

Početak nove ere za ekipu Real Madrida je započeo sa rađanjem Galacticosa kada je predsjednik Florentino Perez doveo igrače kao što su Luis Figo, Zinedine Zidane, Roberto Carlos, Ronaldo i David Beckham.

Los Blancosi su osvojili Ligu prvaka i Kup Interkontinentala u 2002 godini, ali su kasnije uglavnom imali vrlo težak zadatak da ispune svoj ​​puni potencijal i ubrzo su se našli u sijenci ogorčenih suparnika momčadi Barcelone i to na svim frontovima takmičenja.

Dolasci Cristiano Ronalda i Jose Mourinhoa kao trenera, su omogućili da Blancosi zatvore razmak za ekipom Barcelone i oni su uspjeli da svoj start u drugom desetljeću 21 stoljeća započnu kao jedna od najboljih momčadi u Svjetskom nogometu.

Kako je FIFA postavila financijski fair play za igru, ostaje da se vidi da li će Real Madrid i dalje biti sila u velikom trošenju novca na kupovini zvijezda širom zemlje.

Čak i ako je Cristiano Ronaldo igrač broj jedan na timskoj listi,ipak vratar Iker Casillas i veznjak Xabi Alonso se smatraju ključnim dijelovima Jose Mourinhove puzzle slagalice.

Real Madrid za sada ima izuzetno jaku momčad na raspolaganju, ali ipak ovi navedeni igrači su dio njegove strategije i stoga nije ni čudo što se ovi navedeni igračli nalaze u postavi za utakmice koje nisu od nekog značaja.

Unatoč tome što ima veliki broj igrača na raspolaganju, trener Jos Mourinho je uspio da iz svojih momaka izvuče ono najbolje u njima što su mu oni vratili osvajanjem ligaške titule u sezoni 2011/12 i čime su prekinuli dugogodišnu dominaciju ekipe Barcelone.