Strasbourg ne smije dozvoliti drugi poraz na domaćem parketu

STATISTIKA NAŠEG KOŠARKAŠKOG SISTEMA.

U novi tjedan ulazimo s košarkaškim singlom iz četvrtog i moguće i posljednjeg meča finala doigravanja francuske ProA u kojem Chalonu nedostaje još samo jedno slavlje za titulu. Na kraju članka vas za kombiniranje čekaju i dva nogometna value picka za koje bismo vam preporučili da ih odigrate u singlovima za stake 4/5.

ENGLESKA VERZIJA SINGLA NA NOVOM SAJTU. KRATKI PREVIEW NA BETADVISORU.

SINGLE:

STRASBOURG – CHALON/SAONE  1. poluvrijeme – manje od 74.5 poena( @1.94, Marathonbet)

Stake:  4/5

ProA, doigravanje, finale – 20:30h, Rhenus Sport

Ovo je po našem mišljenju jedino europsko finale u kojem bismo mogli vidjeti četiri uzastopna undera u prvom poluvremenu za koje su ovog puta u odnosu na prvi okršaj u Strasbourgu smanjili marginu za poen iako smo mi za isti stake te malo manji tečaj uspjeli uhvatiti za poen veću marginu.

S promjenom domaćinstva ovaj under u prvom poluvremenu samo je dobio još više na vrijednosti jer ste već imali prilike i čitati i gledati kakvim stilom igra doprvak Strasbourg na svome parketu pa nas je u prošlom okršaju iznimno začudila onakva prva četvrtina nakon putovanja i vrlo malo odmora koja je sadržala čak 45 poena no tempo se smirio u skladu s načinom igre ovih ekipa te je to rezultiralo sa samo 30 poena u drugom intervalu pa je tako prošao under i prvo poluvrijeme je ostalo točno na margini no ispod zadane granice. Kod Chalona oba su prva poluvremena ostala ispod granice no prvi je meč otišao u ukupni over dok su svi ostali ostali u underu te i danas očekujemo i ukupni under no s tom opcijom se naravno nećemo kockati jer ponovno očekuje dramatičnu završnicu te da odlučuje jedna lopta. Chalon je stigao do velike pobjede od 71:70 u prvom meču u Strasbourgu i time stigao na korak od titule a u slučaju poraza osigurali su si i peti odlučujući meč na svome parketu. Samo dan odmora imale su ekipe za ovaj novi okršaj pa kako igraju s vrlo kratkim rotacijama a domaćin i bez jednog od startera Murphyja nismo mogli vjerovati kad su izašli s gotovo identičnim marginama za ovu utakmicu kao i za prošlu. Oba su tima dosta usporila tempo i ovog puta očekujemo daleko manje efikasnu prvu četvrtinu te čak i komotniji prolaz a na ruku nam ide i to što je Chalon u potpunosti prilagodio ritam za ovo finale te šutiraju puno manje iza linije za tri poena što je naravno velika kocka protiv jedne od najboljih perimeter obrana u ligi koju posjeduje Strasbourg a njihov potez se na kraju i pokazao kao mudar jer imaju vodstvo te je sav pritisak na domaćima. Domaći su pak kompletno prešli na big igru s Jaitehom na četvorci nakon ozlijede Murphyja koji ima šut za razliku od već spomenutog Jaiteha koji zajedno s Howardom koji ulazi s klupe daje sjajnu širinu Strasbourgovom frontcourtu na kojem oni trenutno i baziraju svoju igru. U rosteru imaju i minimalan broj šutera u ovom trenutku a preko 50 % šuteva za tri poena preuzima prvi plej Slaughter tako da uz aktivniju rolu kapetana Leloupa u ovom meču smatramo kako ne bi smjelo biti problema oko ovog undera u susretu u kojem na kraju krajeva domaćinu prijeti gubitak naslova pa će se više nego ikad morati osloniti na svoju defanzivu koju s druge strane kod Chalona bookmakeri strašno podcjenjuju u cijelom ovom doigravanju.