U BITI ILI NE BITI SUSRETU FINALA GUANGSHA ĆE BITI BEZ POMOĆI GLAVNOG TRENERA

Uz noćni košarkaški pick Argentinaca ovaj ćemo vikend i nedjelju ispratiti s još jednim dodatnim dnevnim tipom košarke i to iz finala kineske CBA gdje smo prije dva dana s opcijom ukupnog undera izvojevali sjajan prolaz singla.

Najbolju marginu i kvotu za tip u ovome članku nudi 1xBet kladionica.

SINGLE:

LIAONING – ZHEJIANG GUANGSHA  AH(-6.0)  1( @1.85, 1xBet)

Stake:  5/5

CBA, doigravanje, finale – 22.04., 13:35h, Shenyang Gymnasium

Predlažemo opciju standardnog hendikepa na domaći Liaoning koji mora pobijediti i pokriti ovu granicu sa slavljem od minimalno sedam poena razlike dok nam se u slučaju pobjede od točno šest razlike vraća ulog.

Prvi susret u sporednoj dvorani u Shenyangu, gdje će biti odigran i ovaj današnji što je zapravo bio adut u rukavu Liaoninga koji je cijelu regularnu sezonu igrao u svojoj glavnoj dvorani, završen je već u prvoj četvrtini u korist Liaoninga(33:16) koji je furiozno ušao u utakmicu i ostavio Guangshu na samo 2 zabijena poena u prvih pet minuta te su već nakon polovice te četvrtine izgradili prednost od gotovo dvadesetak poena razlike što su do kraja uz manje opuštanje ipak uspjeli održati iako se Guangsha na kraju primakla na samo četiri poena zaostatka(104:100). Danas Liaoning pred svojim navijačima ima povijesnu priliku za osvajanje prve CBA titule u svojoj povijesti a osim toga što im sve ide na ruku u ovom četvrtom duelu stvari su se bitno pogoršale za goste nakon tog prošlog meča u kojem zbog četiri akumulirane tehničke pogreške suspendiran trener Guangshe Li Chunjiang koji će tako ovaj susret provesti na tribinama dok je još dodatno izašla i vijest da jedan od startera gostiju i ponajbolji defanzivac ekipe Su Ruoyu cijelo vrijeme igra ozlijeđen i njegov je nastup danas pod velikim upitnikom. Kao što je več rečeno u prethodnoj analizi suci će s Liaoningom kao domaćinom zasigurno više respektirati njihov fizički stil igre što se i desilo no to izgleda nije shvatio trener Guangshe, koji je inače jedan od ponajboljih taktičara lige, koji cijelo ovo finale vodi svoj privatni mali rat sa djeliteljima pravde i to mu se napokon obilo o glavu. Sve u svemu, domaćin demonstrira da posjeduju barem za klasu bolju obranu od svog suparnika koji jednostavno nema dovoljno kvalitete u domaćem kadru i koji ne može ostati blizu Liaoningu ukoliko ne šutiraju tricu preko 40 % što će se vrlo teško desiti protiv statistički najbolje defanzive lige i uvjereni smo da ćemo danas gledati uvjerljivo slavlje domaćina i njihovu proslavu povijesnog naslova.

VJEROJATNE STARTNE PETORKE:

Liaoning: Hudson, Guo Ailun, Liu Zhixuan, He Tianju, Dejun Han

Zhejiang Guangsha: Fortson, Liu Cheng, Lin Chih-Chieh, Zhao Yanhao, Hu Jinqiu

SRETNO!

2 odgovora na “U BITI ILI NE BITI SUSRETU FINALA GUANGSHA ĆE BITI BEZ POMOĆI GLAVNOG TRENERA”

1. TAKO JE,VELIKE ČESTITKE LIAONINGU NA NASLOVU I PRVOJ TITULI U POVIJESTI, U POTPUNOSTI ZASLUŽENO OD POČETKA DO KRAJA SEZONE, IDUĆE SEZONE OSOBNO PREDVIĐAM FINALE XINJIANG – LIAONING PA ĆEMO VIDJETI