Washington bi novim porazom potpisao kapitulaciju

Nakon sjajnog tipa s otvaranja najatraktivnije serije četvrtfinala doigravanja u NHL-u za večeras smo vam pripremili novi tip iz serije titana na Istoku u kojoj se takmiče Washington i branitelj naslova Pittsburgh.

SINGLE:

WASHINGTON CAPITALS – PITTSBURGH PENGUINS  manje od 5.5 golova( @1.95, Marathonbet)

Stake:  5/5

NHL, doigravanje, četvrtfinale – 02:00h, Verizon Center

Mi ne znamo da li se bookmakeri šale s ovakvim tečajem za under na marginu od 5.5 golova. U analizi prvog meča objašnjavali smo posebnost prve utakmice u doigravanju između ovakvih teškaša no ovog puta slijedimo nit dalje te uzimamo under na glavnu marginu za koju mi ne bismo dali više od 1.60 do maksimalno 1.75 za under dok bismo ovakav tečaj od 1.95 dali za under na marginu od 4.5 golova.

Sada tek i kreće prava takmičarska serija između ovih timova koji ovu marginu nisu uspjeli prebaciti niti u prvom meču pa duboko sumnjamo da ćemo u ovoj drugoj utakmici u američkoj prijestolnici vidjeti barem šest pogodaka a čak smo i mišljenja da ovog puta nee biti prebačena niti ona niža margina od 4.5 golova no to je ipak za one hrabrije i za manje i srednje uloge u singlu. Pensi su uzeli prvu pobjedu na ledu Washingtonu prije dvije noći u susretu u kojem su poveli početkom druge trećine s 2:0 s dva brza pogotka najboljeg igrača na svijetu Crosbyja unutar samo minute no Capsi su se vratili i poravnali rezultat sredinom posljednje trećine samo da bi niti pet minuta kasnije i otprilike sedam minuta prije kraja primili pogodaka koji je donio branitelju naslova veliko slavlje i stavio sav pritisak na Capitalse koji će sad biti ta ekipa koja će morati biti odlučnija i koja će morati nametnuti svoj stil ukoliko žele izjednačenje prije puta za Pittsburgh.

Washington je natpucao Pittsburgh na otvaranju za čak 15 šuteva no što im to vrijedi kad nisu bili dovoljno efikasni te to u prijevodu znači da ćemo večeras gledati zatvoreniju igru domaćin te takozvanu igru na pobjedu u meču koji bi po nama morao biti i puno prljaviji od prvog te s puno više isključenja i inzistiranja na grubljoj igri posebice od strane domaćina koji je svjestan da ovo ni pod koju cijenu ne smiju izgubiti jer bi se protiv branitelja naslova s 0:2 zaostatkom u seriji i s dva gostovanja u Pittsburghu de facto oprostili od doigravanja za ovu godinu. Sada vrlo bitni postaju i oni ofenzivni izostanci s kojima se Pensi bore, tj. ozlijede dva stožerna ofenzivca Kunitza i Hagelina što će se svakako osjetiti na duge staze i više mečeva a mi već danas očekujemo jedan pravi meč u kojem bi trebao ponovno odlučivati jedan pogodak no ovog puta očekujemo i veći intenzitet Capitalsa u obrani jer su prvom duelu pokazalo kako Washington ipak ne može svladati Penguinse svojim napadom koji je obio zube na vrataru Fleuryju i obrani Pittsburgha iako je ista bez svog glavnog beka Letanga.

SRETNO!

Jedan odgovor o “Washington bi novim porazom potpisao kapitulaciju”

1. SINGLE LOSE, POSVE NEKARAKTERISTIČNA UTAKMICA I TO NAKON NULE U PRVOJ. VIŠE NEĆE BITI NIJEDAN OVER PREKO 5,5 U SERIJI SAMO PAZITE SAD A TO ĆEMO I ISKORISTITI JER OVAKVE UTAKMICE SE DEŠAVAJU JEDNOM U SEZONI U PLAYOFFU