Weber mora stegnuti obranu protiv Quilmesa

Iznimno je slaba ponuda ovih dana pa se primarno fokusiramo na košarkašku ponudu iz koje smo vam za ovaj petak pripremili jedan noćni tip Argentinaca a na kraju članka smo vam ostavili i jedan dodatan nogometni prijedlog.

ENGLESKA VERZIJA SINGLA NA NOVOM SAJTU. KRATKI PREVIEW NA ADVISORU.

FREE SINGLE IZ FRANCUSKE PRO A NA NOVOM SAJTU MOŽETE NAĆI OVDJE A IMATE I KRATKI PREVIEW NA ADVISORU.

SINGLE:

WEBER BAHIA BLANCA – QUILMES MAR DEL PLATA  1. poluvrijeme – manje od 83.5 poena( @1.83, Marathonbet)

Stake:  5/5

Liga Nacional, doigravanje, osmina finala – 02:00h, Osvaldo Casanova Arena

Ne znamo što im je s ovom marginom za prvo poluvrijeme koja je na početku iznosila 77.5 da bismo mi na Advisoru uzeli under na 79.5 da bi danas povisili na 82.5 te na kraju i na 83.5 iako Planetwin drži na 80. 5 poena što znači da se u potpunosti gube i to moramo kazniti jer mi smatramo kako neće biti 80 poena u ovom prvom dijelu odlučujućeg sraza za prolaz u četvrtfinale između Webera te Quilmesa.

Bit će ovo peti i odlučujući meč između trećeplasiranog Webera te šestoplasiranog Quilmesa koji je uspio dobiti oba domaća meča što je svakako iznenađenje protiv Webera koji je sad pod pritiskom da kod kuće odradi posao i izbori očekivano četvrtfinale s Ferrom. Jednostavno je nevjerojatno bilo što je Weber kao elitna defanzivna ekipa te jedna od boljih obrambenih ekipa lige dopuštao Quilmesu u Mar del Plati, posebice u drugom poluvremenu koje je školski primjer kako Weber ne smije igrati s Quilmesom ukoliko žele proći dalje. U prošlom su meču prešli natrag na big petorku sa Summersom i to im je pomoglo samo u prvom dijelu jer su se u drugom ponovno raspali i primili nedopustivih 61 poena što je zaista čista katastrofa te smo uvjereni da će Weber na svome parketu napokon izaći motiviran da zatvori sve prilaze svome košu i zaustavi šutere Quilmesa Vildozu te Flora koji su im u gostima stvarali ogromne probleme u pick and rollu s centrima. Betu svakako pripomaže to što je iza ekipa sad već drugo putovanje i to iz Mar del Plate natrag u Bahiju Blancu a utjecaja će naravno imati i četiri odigrana meča od kojih su posljednja tri bila overaška i pod dosta jakim tempom iako bi ona početna četvrtina iz prethodnog meča u kojoj je Weber zadržao Quilmes na samo 13 poena morala biti putokaz za domaće večeras. Zaista nas čudi da je današnji domaćin onakve stvari dopuštao Quilmesu koji po nama danas veći statistički mora osjetiti snagu Weberove obrane no naravno nećemo se kockati s ukupnom iako smo uvjereni da domaćin dobiva i da neće biti produžetka no zasigurno će biti više poena u drugom dijelu u kojem i predviđamo da će biti više poena. Domaćin je pretrčan oba puta na gostovanju primivši devastirajućih 92 odnosno 97 poena i to se mora prekinuti te domaćima treba defanzivna predstava iz prvog susreta kad su uništili Quilmes s 91:50. Gosti također mogu odigrati solidnu obranu no it će im prilično otežana situacija zbog gostujućeg parketa što će po nama i presuditi ovu seriju te je po nama nemoguće da Quilmes ovdje stigne do treće pobjede u nizu sa svojom rotacijom i onakvim ritmom u prethodnim mečevima. Gosti su i dalje bez Cavaca dok domaći ne mogu i dalje računati na jednog od startera Vauleta te sve u svemu smatramo kako će ovo prvo poluvrijeme završiti ispod 80 poena.